Shqiptar Forum
Mirëse erdhët në forumin tonë.Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu! Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Tani më e thjeshtë se kur.
nuk ka nevijë për konfirmim në E-Mail.
Welcome
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 41 më Wed Jul 22, 2015 9:06 am
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Tema Fundit
» si e mendoni ju veten tuaj dhe pse
Fri Jul 25, 2014 2:50 am nga tereza

» cfare jan meshkujt?
Thu Jul 24, 2014 2:12 pm nga tereza

» Filloni nje dialog me fjalen "MOS"
Thu Jul 24, 2014 10:57 am nga tereza

» Realizimi i endrres sime per te ardhmen......
Thu Jul 24, 2014 10:55 am nga tereza

» Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!
Thu Jul 24, 2014 10:51 am nga tereza

» divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???
Thu Jul 24, 2014 10:48 am nga tereza

» Synimet, ambiciet tona ne jete?
Thu Jul 24, 2014 10:45 am nga tereza

» cilen kenge preferoni me shume edhe pse???
Thu Jul 24, 2014 10:42 am nga tereza

» I ndalohet rreptesisht nje femre.....
Thu Jan 09, 2014 9:13 am nga Gangsterja

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Shqiptar on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Shqiptar Forum on your social bookmarking website

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Mundësuar

Barcaleta-shqip

Shko poshtë

default Barcaleta-shqip

Mesazh nga Admin_ergis prej Fri Feb 18, 2011 10:05 am

Këtu do të postoni disa Barcaleta vetëm shqip..
Admin_ergis
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007299
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default I dashur Çfarë bën kështu?

Mesazh nga Admin_ergis prej Fri Feb 18, 2011 10:06 am

Kthehet burri ne shtepi dhe gjen gruan ne shtrat me shokun e tij.
Ne inat e siper gjun shokun me pistolete dhe e le te vdekur ne ven.
Gruaja: I dashur, cfar po ben keshtu?!
Gruaja: Po vazhdove te sillesh keshtu do i humbesh gjithe shoket qe ke!
Admin_ergis
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007299
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Dy Shokët

Mesazh nga Admin_ergis prej Fri Feb 18, 2011 10:09 am

E pyet beni besin o besi ka i mer gjith keto lek ti mo? ai
pergjigjet: i them mamit dhe babit une e di te gjith te verteten dhe
pastaj mami me jep 10000 lek dhe me thote te mos ti them plakut dhe
plaku me jep 20000 mos i thuj plakes me thot.
Ok niset beni per ne shpi dhe thote do ta provoj dhe une te shpia.
Iku ne shpi dhe i thote mamit:une e di te gjith te verteten e puth mami
dhe i jep 20000lekshin mos i thuj gjo plakut pastaj i thot dhe babit ky
ai i jep 50000 dhe i thote plakes asnje llaf.
Beni po ju merte perdit kshu lek shpis derisa nje dite tha do ta provoi dhe me te tjere.
Bjen dera beni hap deren ishte postieri beni i thot ati une e di te
gjith te verteten postjeri skuqet hap krahet dhe i thote hajde te babi
pra.
Admin_ergis
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007299
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default I biri dhe babai

Mesazh nga Admin_ergis prej Fri Feb 18, 2011 10:11 am

“Baba,sa para do m’i jepje sikur të merrja dhjetë në matematikë?
“Do të t’i jepja 10 euro”
“Mirë,atëherë ma jep 4 euro,se mora katër”!
Admin_ergis
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007299
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Më dhemb koka

Mesazh nga Admin_ergis prej Fri Feb 18, 2011 10:13 am

Beni para se të shkonte ne shkoll i thot nenes vet se i dhemb barku.
Nena thot se nuk ke ngren buk, e ke barkun bosh, ndaj te dhemb, po te ishte plot nuk do te te dhembet.
Ne shkoll mesuesi im ju thot: fëmijeve me dhemb koka, mos beni zhurme ju lutem.
Beni ngrihet ne kembe mesues, e keni koken bosh prandaj, po te ishte plot nuk do te dhimbte.
Admin_ergis
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007299
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Nastradini dhe Gomari

Mesazh nga Admin_ergis prej Fri Feb 18, 2011 10:15 am

Ishte nje here nastradini dhe gomarin.
Nastradini ka dal ne qytet dhe i ka tretur gomari.
Ska dit cfar te ben, ka shkuar ne nje hotel dhe ka hyr poshte nje krevati.
Ka ardhur nje grua edhe nje burr, ato jan dasht shum e shum, burri i ka then grus ne syt e tu e shoh gjithe boten!
Ka dal nastadini prej poshte krevatit dhe i ka then po gomarin tem a po e sheh kun?
Admin_ergis
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007299
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default A fluturon deveja???

Mesazh nga Admin_ergis prej Fri Feb 18, 2011 10:16 am

E pyet nji njeri Nastradinin:
- A fluturon devja?
- Nastradini thot PO, vec duhet me gjet nje budalla qe e beson.
Admin_ergis
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007299
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta-shqip

Mesazh nga Klevs Xhaka prej Wed Aug 22, 2012 2:28 am

Shkojne dy shqiptare ne FRANCE.
Duke u sjell verdalle nje qyteti i merr uria per te ngrene, i thote njeri shokut te vete.
- Si do tia bejme per te ngrene se une vdiqa , nuk dime as te flasim Frengjisht.
- Mos ki merak i thote shoku, fjaleve do t’ju shtojme nga nje Y ne fund dhe do te na kuptojne.
Dhe futen ne nje restorant, pas pak vjen kamarieri per te marre porosine dhe i pyet se cfare deshironin te hanin. Hidhet njeri si me i zgjuar.
- Dy rracione buky dhe dy rracione fasuly.
Kthehet kamarieri duke qeshur dhe ju thote.

- Mos te isha une shqiptary mut do kishit ngrene qe te dy. Razz
Klevs Xhaka
Klevs Xhaka

Numri i postimeve : 1
Pikët : 4702
Join date : 22/08/2012
Age : 20

https://www.facebook.com/klevisxhaka

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta-shqip

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi