Shqiptar Forum
Mirëse erdhët në forumin tonë.Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu! Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Tani më e thjeshtë se kur.
nuk ka nevijë për konfirmim në E-Mail.
Welcome
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 41 më Wed Jul 22, 2015 9:06 am
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Tema Fundit
» si e mendoni ju veten tuaj dhe pse
Fri Jul 25, 2014 2:50 am nga tereza

» cfare jan meshkujt?
Thu Jul 24, 2014 2:12 pm nga tereza

» Filloni nje dialog me fjalen "MOS"
Thu Jul 24, 2014 10:57 am nga tereza

» Realizimi i endrres sime per te ardhmen......
Thu Jul 24, 2014 10:55 am nga tereza

» Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!
Thu Jul 24, 2014 10:51 am nga tereza

» divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???
Thu Jul 24, 2014 10:48 am nga tereza

» Synimet, ambiciet tona ne jete?
Thu Jul 24, 2014 10:45 am nga tereza

» cilen kenge preferoni me shume edhe pse???
Thu Jul 24, 2014 10:42 am nga tereza

» I ndalohet rreptesisht nje femre.....
Thu Jan 09, 2014 9:13 am nga Gangsterja

Social bookmarking

Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of Shqiptar on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Shqiptar Forum on your social bookmarking website

April 2017
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar

Mundësuar

Pala greke e gatshme p�r zgjidhjen e ��shtjes s� emrit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

default Pala greke e gatshme p�r zgjidhjen e ��shtjes s� emrit

Mesazh nga Admin_ana prej Tue Feb 22, 2011 8:48 am

Shefi i diplomacis� greke, Dimitris Drucas deklaroi se pala greke �sht� e gatshme p�r gjetjen e zgjidhjes p�r kontestin e emrit t� Maqedonis� , ku sipas tij, autoritetet shtet�rore t� vendit fqinj duhet t� tregojn� vullnet dhe frym� konstruktive.

"Jemi t� gatsh�m q� tani t� gjejm� zgjidhje p�r problemin e emrit. Mjafton q� pushteti n� vendin fqinj t� tregoj vullnet dhe frym� konstruktive", deklaroi Drucas n� nj� intervist� p�r mediat hungareze.

Drukas ka akuzuar Shkupin p�r provokime t� her� pas`her�shme ndaj Athin�s zyrtare.albeu
avatar
Admin_ana
Admin
Admin

Numri i postimeve : 43
Pikët : 25224
Join date : 24/01/2011
Age : 23
Location : saranda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi