Shqiptar Forum
Mirëse erdhët në forumin tonë.Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu! Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Tani më e thjeshtë se kur.
nuk ka nevijë për konfirmim në E-Mail.
Welcome
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 41 më Wed Jul 22, 2015 9:06 am
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Tema Fundit
» si e mendoni ju veten tuaj dhe pse
Fri Jul 25, 2014 2:50 am nga tereza

» cfare jan meshkujt?
Thu Jul 24, 2014 2:12 pm nga tereza

» Filloni nje dialog me fjalen "MOS"
Thu Jul 24, 2014 10:57 am nga tereza

» Realizimi i endrres sime per te ardhmen......
Thu Jul 24, 2014 10:55 am nga tereza

» Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!
Thu Jul 24, 2014 10:51 am nga tereza

» divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???
Thu Jul 24, 2014 10:48 am nga tereza

» Synimet, ambiciet tona ne jete?
Thu Jul 24, 2014 10:45 am nga tereza

» cilen kenge preferoni me shume edhe pse???
Thu Jul 24, 2014 10:42 am nga tereza

» I ndalohet rreptesisht nje femre.....
Thu Jan 09, 2014 9:13 am nga Gangsterja

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Shqiptar on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Shqiptar Forum on your social bookmarking website

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Mundësuar

Pershendetje ..

Shko poshtë

default Pershendetje ..

Mesazh nga ReSpEcT prej Sun Oct 21, 2012 11:57 am

Emri : ReSpEcT
Mbiemri : .....
Mosha : 21
-------------------------
Vendlindja: Jug
Shtetësia : Albania
Jetoj : Sarande
Uroj qe te gjithe shqiptaret anembane botes qe te marin pjese ne kete
rrjet social qe te bashkohen te gjithe dhe jo vetem shqiptaret por
kushdo shtetas tjeter ne do mundohemi qe tju afrojme sa me shume
informacione ketu ne forum ...
Ne lidhje me mua :
Kur Jam i Mir , Kur Jam I Keq ?
I Mir Jam : Kur Sillesh Mir Me Mua , Kur Me Respekton ( Respektin Ta
Kthej 2 Her Me Shum ) Kur Nuk Me Shan Ose Ofendon . Kur Me Ndihmon ( Te
Ndihmoj Me Gjith Qejf )
Kur Jam i Keq : Kur Me Offendon Me Shan , Me Ngacmon ( Pa Shaka ) (Po Me
Qen Me Shaka Jam i Mir ) , Keshtu Qe Falminderit Per Mirkuptim ..

Kalofshi Mir te gjitheve ...
ReSpEcT
ReSpEcT

Numri i postimeve : 1
Pikët : 4602
Join date : 21/10/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi