Shqiptar Forum
Mirëse erdhët në forumin tonë.Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu! Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Tani më e thjeshtë se kur.
nuk ka nevijë për konfirmim në E-Mail.
Welcome
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 41 më Wed Jul 22, 2015 9:06 am
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Tema Fundit
» si e mendoni ju veten tuaj dhe pse
Fri Jul 25, 2014 2:50 am nga tereza

» cfare jan meshkujt?
Thu Jul 24, 2014 2:12 pm nga tereza

» Filloni nje dialog me fjalen "MOS"
Thu Jul 24, 2014 10:57 am nga tereza

» Realizimi i endrres sime per te ardhmen......
Thu Jul 24, 2014 10:55 am nga tereza

» Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!
Thu Jul 24, 2014 10:51 am nga tereza

» divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???
Thu Jul 24, 2014 10:48 am nga tereza

» Synimet, ambiciet tona ne jete?
Thu Jul 24, 2014 10:45 am nga tereza

» cilen kenge preferoni me shume edhe pse???
Thu Jul 24, 2014 10:42 am nga tereza

» I ndalohet rreptesisht nje femre.....
Thu Jan 09, 2014 9:13 am nga Gangsterja

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Shqiptar on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Shqiptar Forum on your social bookmarking website

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Mundësuar

Çmendojne adoleshentet per veten dhe te rriturit per ta?

Shko poshtë

default Çmendojne adoleshentet per veten dhe te rriturit per ta?

Mesazh nga Admin_ana prej Mon Jan 24, 2011 1:36 pm

sipas vetes se vet adoleshenti eshte fizikisht nje i rritur,fiziologjikisht ai eshte i afte te riprodhoje veten si nje i rritur,nga ana e intelektit ai eshte i afte te mendoje ne menyre abstrakte,nga ana sociale ai eshte i zoti te zere e ta mbaje shoqerine,nga ana morale ai eshte mjaft autonom.sipas te rriturve adoleshenti eshte fizikisht nje femije pak me i madh se te tjeret,fiziologjikisht ai funksionon si nje femije i afte te mbarse e te mbartet nga ana e intelektit ai megjithese mund te thote ndonje gje te mencur perseri eshte i papjekur,nga ana sociale ai eshte i zoti te ndertoje e te ruaje shoqerite e veta prej femije.ne vartesi nga optika me te cilen shihet adoleshenti eshte here nje femije e here nje i rritur.ne te vertet siç eshte thene dikur adoleshenti eshte nje femije-burre dhe burre-femije.adoleshenti eshte nje qenie ne zhvillim.
Admin_ana
Admin_ana
Admin
Admin

Numri i postimeve : 43
Pikët : 26496
Join date : 24/01/2011
Age : 25
Location : saranda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Çmendojne adoleshentet per veten dhe te rriturit per ta?

Mesazh nga Admin_ergis prej Thu Mar 03, 2011 10:38 am

adoleshentët mendojnë gjithmonë se kanë të drejtë për çdo gjë që nxjerrin nga goja.
Admin_ergis
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007299
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Çmendojne adoleshentet per veten dhe te rriturit per ta?

Mesazh nga Admin_ana prej Fri Mar 11, 2011 7:26 am

NUK PO TE THEM CFARE TE DREJTE KANE ADOLESHENTET PO CFARE MENDOJNE ATA PER VETEN E TYRE DHE TE RRITURIT PER TA.
Admin_ana
Admin_ana
Admin
Admin

Numri i postimeve : 43
Pikët : 26496
Join date : 24/01/2011
Age : 25
Location : saranda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Çmendojne adoleshentet per veten dhe te rriturit per ta?

Mesazh nga Admin_ergis prej Fri Mar 11, 2011 7:57 am

Atherë ka disa veta që mendojnë se jan yll
ndërsa disa mendojnë se nuk vlejnë fare.
Admin_ergis
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007299
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Çmendojne adoleshentet per veten dhe te rriturit per ta?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi