Shqiptar Forum
Mirëse erdhët në forumin tonë.Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu! Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Tani më e thjeshtë se kur.
nuk ka nevijë për konfirmim në E-Mail.
Welcome
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 41 më Wed Jul 22, 2015 9:06 am
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Tema Fundit
» si e mendoni ju veten tuaj dhe pse
Fri Jul 25, 2014 2:50 am nga tereza

» cfare jan meshkujt?
Thu Jul 24, 2014 2:12 pm nga tereza

» Filloni nje dialog me fjalen "MOS"
Thu Jul 24, 2014 10:57 am nga tereza

» Realizimi i endrres sime per te ardhmen......
Thu Jul 24, 2014 10:55 am nga tereza

» Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!
Thu Jul 24, 2014 10:51 am nga tereza

» divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???
Thu Jul 24, 2014 10:48 am nga tereza

» Synimet, ambiciet tona ne jete?
Thu Jul 24, 2014 10:45 am nga tereza

» cilen kenge preferoni me shume edhe pse???
Thu Jul 24, 2014 10:42 am nga tereza

» I ndalohet rreptesisht nje femre.....
Thu Jan 09, 2014 9:13 am nga Gangsterja

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Shqiptar on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Shqiptar Forum on your social bookmarking website

November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar

Mundësuar

divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???

Shko poshtë

default divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???

Mesazh nga Admin_ana prej Mon Jan 24, 2011 1:10 pm

divorci eshte nje problem social dhe mblidhen te dhena per te matur shtrirjen e tij ne shoqeri.divorci vjen si pasoje e problemeve martesore dhe ne kete rast mund te shihet si zgjidhje e problemeve.
avatar
Admin_ana
Admin
Admin

Numri i postimeve : 43
Pikët : 26362
Join date : 24/01/2011
Age : 24
Location : saranda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???

Mesazh nga Admin_ergis prej Thu Mar 03, 2011 10:30 am

është problem për fëmijët dhe zgjidhje për prindrit.
prindrit gjithmonë frenohen nga fëmijët.
queen
avatar
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007165
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???

Mesazh nga Gangsterja prej Thu Jan 09, 2014 9:14 am

nshumicen e rasteve esht zgjidhje,edhe pse esht 2014ka ende nga ato meshkuj qe lejn lekt ne lloto e lokale e me pas rrahin gruan dhe femijet
avatar
Gangsterja

Numri i postimeve : 8
Pikët : 3628
Join date : 09/01/2014
Age : 23
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???

Mesazh nga tereza prej Thu Jul 24, 2014 10:48 am

per mendimin tim zgjidhje,sepse shumica e meshkujve jane maskarenj
avatar
tereza

Numri i postimeve : 8
Pikët : 3276
Join date : 24/07/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi