Shqiptar Forum
Mirëse erdhët në forumin tonë.Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu! Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Tani më e thjeshtë se kur.
nuk ka nevijë për konfirmim në E-Mail.
Welcome
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 41 më Wed Jul 22, 2015 9:06 am
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Tema Fundit
» si e mendoni ju veten tuaj dhe pse
Fri Jul 25, 2014 2:50 am nga tereza

» cfare jan meshkujt?
Thu Jul 24, 2014 2:12 pm nga tereza

» Filloni nje dialog me fjalen "MOS"
Thu Jul 24, 2014 10:57 am nga tereza

» Realizimi i endrres sime per te ardhmen......
Thu Jul 24, 2014 10:55 am nga tereza

» Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!
Thu Jul 24, 2014 10:51 am nga tereza

» divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???
Thu Jul 24, 2014 10:48 am nga tereza

» Synimet, ambiciet tona ne jete?
Thu Jul 24, 2014 10:45 am nga tereza

» cilen kenge preferoni me shume edhe pse???
Thu Jul 24, 2014 10:42 am nga tereza

» I ndalohet rreptesisht nje femre.....
Thu Jan 09, 2014 9:13 am nga Gangsterja

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Shqiptar on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Shqiptar Forum on your social bookmarking website

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Mundësuar

Synimet, ambiciet tona ne jete?

Shko poshtë

default Synimet, ambiciet tona ne jete?

Mesazh nga Admin_ana prej Fri Jan 27, 2012 7:11 am

Secili nga ne ka nje apo me shume qellime ne jete, si ne aspektin profesional ashtu dhe ne aspektet tjera. Sa jeni ambicioz dhe sa mundoheni ti arrini qellimet ,synimet tuaja qe i keni vene vetes? Mendoj se vete jeta merr kuptim me shume kur ne i veme vetes qellime per te arritur diqka qka neve do te na bente te ndihemi me mire. Por jo gjithehre mund ti arrijme ato qka ne deshirojme,megjithate me rendesi osht qe kurre te mos dorezohemi dhe te besojme thelle ne ate qe duam ta arrijme, dhe keshtu besoj se ja dalim secili. Pra duhet shume pune por edhe pak fat per realizimin e synimeve tona.

Na thoni ju synonimet e jetes suaj?
Admin_ana
Admin_ana
Admin
Admin

Numri i postimeve : 43
Pikët : 26496
Join date : 24/01/2011
Age : 25
Location : saranda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Synimet, ambiciet tona ne jete?

Mesazh nga Gangsterja prej Thu Jan 09, 2014 9:12 am

un dua te mbaroj shkollen e lart me nota tmira,dhenga mosha20 ose 21 vjece tgjej 1 njeri tmir me kalu jeten me te
Gangsterja
Gangsterja

Numri i postimeve : 8
Pikët : 3762
Join date : 09/01/2014
Age : 23
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Synimet, ambiciet tona ne jete?

Mesazh nga tereza prej Thu Jul 24, 2014 10:45 am

dua te mbaroj universitetin me mesataren me te mire,te behem nje mjeke e mire dhe te gjej nje njeri me te cilin te ndaj jeten time Smile
tereza
tereza

Numri i postimeve : 8
Pikët : 3410
Join date : 24/07/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Synimet, ambiciet tona ne jete?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi