Shqiptar Forum
Mirëse erdhët në forumin tonë.Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu! Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Tani më e thjeshtë se kur.
nuk ka nevijë për konfirmim në E-Mail.
Welcome
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 41 më Wed Jul 22, 2015 9:06 am
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Tema Fundit
» si e mendoni ju veten tuaj dhe pse
Fri Jul 25, 2014 2:50 am nga tereza

» cfare jan meshkujt?
Thu Jul 24, 2014 2:12 pm nga tereza

» Filloni nje dialog me fjalen "MOS"
Thu Jul 24, 2014 10:57 am nga tereza

» Realizimi i endrres sime per te ardhmen......
Thu Jul 24, 2014 10:55 am nga tereza

» Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!
Thu Jul 24, 2014 10:51 am nga tereza

» divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???
Thu Jul 24, 2014 10:48 am nga tereza

» Synimet, ambiciet tona ne jete?
Thu Jul 24, 2014 10:45 am nga tereza

» cilen kenge preferoni me shume edhe pse???
Thu Jul 24, 2014 10:42 am nga tereza

» I ndalohet rreptesisht nje femre.....
Thu Jan 09, 2014 9:13 am nga Gangsterja

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Shqiptar on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Shqiptar Forum on your social bookmarking website

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Mundësuar

Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!

Shko poshtë

default Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!

Mesazh nga Admin_ana prej Tue Feb 22, 2011 8:51 am

Pershendetje!!

Po futem direkt ne teme dhe tema ka te beje me temat e prezantimit qe hapen ne kete nenforum !

Perderisa eshte vene re qe jo te gjitha temat perbejne realisht nje prezantim ne vetvete, fale nje sygjerimi te jashtem, vendosem te hapim nje teme, ne te cilen te jepet nje format, ku mund te bazoheni per te bere prezantimin tuaj ne kete forum.

Nuk eshte e thene qe duhet te ndiqni medoemos kete "keshille prezantimi" (fantazia eshte gjithmone e mirepritur), por pak rregull eshte i nevojshem.

Nje format ne kete rast mund te jete ky i meposhtmi. (Per menyra te tjera, ose nese dikush mendon se duhet te shtohet dicka, jemi akoma te hapur per sygjerime! )

> Emri Juaj
> Mosha
> Ku jetoni
> Qyteti origjines
> Nje pershkrim te vogel tuajin dhe te interesave tuaja
> Cfare prisni te "gjeni" ne kete forum etj etj

....e keshtu me rradhe

Flm per mirekuptimin!
Admin_ana
Admin_ana
Admin
Admin

Numri i postimeve : 43
Pikët : 26496
Join date : 24/01/2011
Age : 25
Location : saranda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default hiiiiiiiiii

Mesazh nga Admin_ana prej Tue Feb 22, 2011 8:52 am

Admin_ana
Admin_ana
Admin
Admin

Numri i postimeve : 43
Pikët : 26496
Join date : 24/01/2011
Age : 25
Location : saranda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!

Mesazh nga Admin_ergis prej Thu Mar 03, 2011 10:15 am

si psh:
Ergis Mullai
14 vjeç
Sarandë
Sarandë
Unë jam një djalë që dotë ketë një faqe të njohura nga shumë persona.
Në këtë forum pres të shtohen shpejt postimet dhe anëtarët.
Admin_ergis
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007299
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!

Mesazh nga Gangsterja prej Thu Jan 09, 2014 9:18 am

Very Happy un quhem jetmira nga burreli 18 vjec nga qyteti burrelit shpresoj tja kaloj bukur mes jush
Gangsterja
Gangsterja

Numri i postimeve : 8
Pikët : 3762
Join date : 09/01/2014
Age : 23
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!

Mesazh nga tereza prej Thu Jul 24, 2014 10:51 am

une quhem nikol jam nga durresi 18 vjec dhe shpresoj qe t'ia kaloj sa me mire mes jush <3
tereza
tereza

Numri i postimeve : 8
Pikët : 3410
Join date : 24/07/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi