Shqiptar Forum
Mirëse erdhët në forumin tonë.Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu! Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!
Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Regjistrohu!Tani më e thjeshtë se kur.
nuk ka nevijë për konfirmim në E-Mail.
Welcome
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 41 më Wed Jul 22, 2015 9:06 am
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Tema Fundit
» si e mendoni ju veten tuaj dhe pse
Fri Jul 25, 2014 2:50 am nga tereza

» cfare jan meshkujt?
Thu Jul 24, 2014 2:12 pm nga tereza

» Filloni nje dialog me fjalen "MOS"
Thu Jul 24, 2014 10:57 am nga tereza

» Realizimi i endrres sime per te ardhmen......
Thu Jul 24, 2014 10:55 am nga tereza

» Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!
Thu Jul 24, 2014 10:51 am nga tereza

» divorcin duhet ta shikojme si problem apo zgjidhje???
Thu Jul 24, 2014 10:48 am nga tereza

» Synimet, ambiciet tona ne jete?
Thu Jul 24, 2014 10:45 am nga tereza

» cilen kenge preferoni me shume edhe pse???
Thu Jul 24, 2014 10:42 am nga tereza

» I ndalohet rreptesisht nje femre.....
Thu Jan 09, 2014 9:13 am nga Gangsterja

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Shqiptar on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Shqiptar Forum on your social bookmarking website

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Mundësuar

kendi i krijimeve:

Shko poshtë

default kendi i krijimeve:

Mesazh nga Admin_ana prej Sat Feb 26, 2011 12:18 pm

Lotët e mi
Kur mora lajmin për ty,
Që më kishe tradhëtuar,
Nuk po merrja dot frymë,
Nga ky lajm i trishtuar.

Mbaja shpresë tek sinqeriteti yt,
Por më kot qenkam mashtruar,
Mendoja se jam shpirti yt,
Por tani e kuptoj se jam gabuar.

Kam derdhur lot ditë të tëra,
Vetëm se isha larg teje,
Përse m’i bëre këto gjëra,
Vallë vetëm që të largohesh ndaj meje.

Nuk ti bëj hallall lotët që kam derdhur,
Sepse ti luajte me ato lot të shkretë,
U bëra shumë i vetmuar dhe i heshtur,
Këto lot të derdhur nuk do harrohen përjetë.
Admin_ana
Admin_ana
Admin
Admin

Numri i postimeve : 43
Pikët : 26496
Join date : 24/01/2011
Age : 25
Location : saranda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: kendi i krijimeve:

Mesazh nga Admin_ergis prej Tue Mar 01, 2011 6:32 am

shumë e bukur
Admin_ergis
Admin_ergis
Admin
Admin

Numri i postimeve : 127
Pikët : 10007299
Join date : 08/01/2011
Age : 21
Location : sarande,albania

http://forum.ergis.co.cc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: kendi i krijimeve:

Mesazh nga Admin_ana prej Sat Mar 05, 2011 12:03 pm

Kur ikja larg drejt teje vija
kur vija afer ikja large
per dreq me trembte largesia
dhe afersia behej cark

as e kuptoja si te desha
nje mjegull pus nje cmenduri
si nje poet qe shkruan vjersha
dhe ndes nji shkrepse dhe e ben hi

dhe ndoshta kjo ish dashuria
e cakèrdisur kuturu...
per dreq me trembte largesia
dhe afersia gjithashtu.
Admin_ana
Admin_ana
Admin
Admin

Numri i postimeve : 43
Pikët : 26496
Join date : 24/01/2011
Age : 25
Location : saranda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: kendi i krijimeve:

Mesazh nga tini prej Wed Feb 08, 2012 5:46 am

shum bukur
avatar
tini

Numri i postimeve : 13
Pikët : 5886
Join date : 13/02/2011
Age : 33
Location : istog

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: kendi i krijimeve:

Mesazh nga tini prej Wed Feb 08, 2012 5:47 am

ana desha te pyes ake shkuar ne kanada
se ka qen endrra jote sa muj e di une. qao te pershendes
avatar
tini

Numri i postimeve : 13
Pikët : 5886
Join date : 13/02/2011
Age : 33
Location : istog

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: kendi i krijimeve:

Mesazh nga Admin_ana prej Thu Feb 23, 2012 7:58 am

shkruaj poezi jo sms
Admin_ana
Admin_ana
Admin
Admin

Numri i postimeve : 43
Pikët : 26496
Join date : 24/01/2011
Age : 25
Location : saranda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: kendi i krijimeve:

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi